+421 948 199 109

Garancia najnižšej ceny

Nákupom u nás získate nie len kvalitné a života schopné rastlinky, no aj rastlinky za najnižšie ceny. Ponúkame vám cenovu garanciu najnižšej ceny.

Rastliny v záhradníctve

(Aktualizované znenie podmienok programu Cenová garancia platné k 8.12.2014)

Naša cenová garancia sa upravuje nasledovnými podmienkami:

Cenová garancia

 


I. Trvanie cenovej garancie

Cenová garancia sa vzťahuje na objednávky, prípadne na dodávku rastlinného materiálu odo dňa 7.2.2012 až do odvolania.


II. Ako a kde uplatniť program "Cenová garancia"

a.) Garancia pred nákupom

Ak nájdete v ponuke iného záhradníctva (nielen zásielkového, ale tzv. kamenného) rovnakú rastlinu alebo cibuľovinu za nižšiu cenu, my Vám tú istú rastlinu predáme za ich cenu a naviac, na rozdiel ceny Vám vystavíme elektronickú darčekovú poukážku, ktorú budete môcť použiť pri akejkoľvek budúcej objednávke u nás.

b.) Garancia po nákupe

Ak ste už zakúpili rastlinu rovnakého druhu, predložte nám do 14 dní od nákupu ponuku iného záhradníctva (odfotený leták, strana katalógu, link na položku v online obchode, fotografia rastliny priamo v konkurečnom záhradníctva) vyplatíme Vám dvojnásobok rozdielu ceny v podobe elektronických darčekových poukážok Rastlinky.sk.


c.) Podmienky uplatnenia "Cenovej garancie"

Cenová garancia sa vzťahuje na presne ten istý druh, tú istú veľkosť, ten istý kultivar rastliny. Príbuzné produkty, prípadné rozdiely vo veľkosti, výške sú vylúčené z cenovej garancie! Cenová garancia sa vzťahuje na množstvo primerané spotrebe jednej domácnosti a nevzťahuje sa na veľkoobchodný predaj. 


d.)
Pri zaslaní požiadavky na dobropisovanie rozdielu uveďte do žiadosti nasledovné údaje, aby sme mohli preveriť výzvu pre našu Cenovú garanciu:

-    Druh rastliny alebo cibuľoviny (napr. Salix integra ´Hakuro Nishiki´; Tulipa ´Spring Green´)
-    Veľkosť dodávanej rastliny alebo cibuľoviny (napr. kontajner C2; obvod cibule 12-14 cm)
-    Počet rastlín / cibúľ v balení (napr. bal. 3 rastlín;  bal. 10 cibúľ)
-    Cena
-    Názov konkurenčného záhradníctva
-    fotografia konkrétneho rastlinného materiálu s cenovkou, strana v katalógu alebo link na položku v on-line katalógu.

e.) Žiadosť o uplatnenie Cenovej garancie zašlite na mail garancia (at) rastlinky.sk, alebo poštou na adresu RASTLINKY.SK, "Cenová garancia" , Domové role 71, 821 05 Bratislava.

f.) Program "Cenová garancia" sa vzťahuje iba na okrasné a úžitkové rastliny a cibuľoviny.


III. Ostatné ustanovenia programu "Cenová garancia"

a.) cenová garancia je platná iba na území Slovenskej republiky a ako konkurenčné sa považujú všetky záhradníctva (zásielkové i tzv. kamenné) pôsobiace na území Slovenskej republiky.

b.) cenovú garanciu nemožno vymáhať súdnou cestou, ani nie je právne nárokovateľná. Je to prísľub prevádzkovateľa internetového obchodu na internetovej adrese www.Rastlinky.sk,

c.) prevádzkovateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek upustiť od tejto cenovej garancie, dňom zrušenia stráca táto garancia platnosť.

 

Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňom 8.12.2014 a prevádzkovateľ má právo ich kedykoľvek pozmeniť, odvolať bez predošlého upozornenia.

Ďalšie užitočné informácie o nás:

Neexistujúce rastliny Hľadáte rastliny Aj toto sme my Ako objednávať Katalóg O nás - Rastlinky.sk Termín zadania objednávky Osobný odber Balenie rastlín