+421 2 54651414

Férové online záhradníctvo od roku 2001!   

ODBEROVÉ MIESTO BRATISLAVA, ul. Domové role 67Rastliny v záhradnom centre

Odber tovaru z objednávok. Čítajte aj užitočné informácie uvedené nižšie.

 

Otváracie hodiny od 15.3.2020 do 14.06.2020

Pondelok: 08:00-18:00 h

Utorok: 08:00 - 17:00 h

Streda: 08:00 - 17:00 h

Štvrtok: 08:00 - 18:00 h

Piatok: 08:00 - 13:00 h

Sobota: 09:00 - 12:00 h

Nedeľa a sviatok: Zatvorené


UPOZORNENIE - Vstup do skleníka výdajného miesta je povolený až do odolania iba s rúškom na tvári. Vstupuje sa po jednom. Platí sa kartou alebo prevodom vopred.


Objednávky na rastlinný materiál sa prijímajú celoročne. Termín dodávania jednotlivých položiek je vždy vo vhodnom čase na výsadbu a ten je uvedený na karte každej položky v eshope ako "Dodávame od". Ak Vám v súvislosti s Vašou objednávkou nie je čokoľvek jasné, neváhajt kontaktovať náš zákaznícky servis.

Vyhradzujeme si právo zmeny otváracích hodín v prípade veľmi nepriaznivého počasia bez predošlého upozornenia.

 

Forma platby: Platba možná iba platobnou kartou (pozor, pri platbe kartou môžete byť požiadaný o doklad totožnosti, a preto platobná karta má byť na meno platiteľa a nie na meno niekoho iného . 


Adresa prevádzky: RASTLINKY.SK, Domové role 67, 821 05 Bratislava. Zastávka autobusov 70, 74, 87 - Čierny les (na znamenie). 

 

Zobraziť umiestnenie prevádzky na mape Google.


 

 

Pár užitočných informácií naviac

Na našom odberovom mieste je možné iba vyzdvihnúť tovar z objednávky, ktorú ste si zadali prostredníctvom našej internetovej stránky. Z dôvodu prispôsobenia skladových priestorov pre efektívnejšiu logistiku a predaj prostredníctvom eshopu, ako pre zabezpečenie vhodnejších podmienok na skladovanie rôznych druhov rastlinného materiálu, nie je okrem substrátov aktuálne možný priamy predaj rastlinného materiálu z nášho skladu. Pred odberom tovaru úprimne odporúčame vyčkať na informáciu, že je možné vyzdvihnúť objednávku. Individuálny výber rastlinného materiálu na ploche skleníka je od možný iba počas Dní otvorených dverí, ktoré sa konajú zvyčajne dvakrát ročne, vždy koncom jarnej a jesennej sezóny. Na termín najbližších Dní otvorených dverí sú zákazníci s platnou objednávkou vybavovanou formou osobného odberu v posledných dvoch sezónach upozornení newslettrom.

Ak sa zákazníkovi akákoľvek nachystaná položka z akéhokoľvek dôvodu nepozdáva, naozaj NIE JE POVINNÝ ju na výdajnom mieste prevziať a vôbec nás tým nenahnevá. Chápeme, že pestovatelia si často radi vyberajú z mnohých disponibilných rastlín, ale u nás sa naozaj netreba obávať, že by Vám niekto nanútil to, čo ste si v dobrej viere na základe vyobrazenia, popisu a uvedených parametrov rozhodli zakúpiť prostredníctvom nášho eshope a dodávaný tovar sa odlišuje od Vašej predstavy. Vďaka online podpore Vám ešte pred nákupom vieme spresniť informácie uvedené v eshope a zodpovedať Vašej otázky, ktoré Vám prídu na um. V každom prípade naši pracovníci vždy chystajú najkrajší najzdravší najrovnomernejšie rastúci kus objednaného rastlinného materiálu, ako by si ho mali zakúpiť oni sami a je naň poskytnutá nadštandardná garancia uchytenia a zdravého rastu. Vieme, aký rastlinný materiál dodávame a pracovník v predajni Vás rád osobne upozorní, ako s ním následne zaobchádzať, zodpovie Vaše ďalšie pestovateľské otázky, aby ste maximalizovali svoj úžitok a potešenie z neho.

Osobný odber je za štandardný poplatok 1 € možné uskutočniť už aj priamo v deň zaslania SMS či mailových notifikácií zákazníkom.

Prednostné vybavenie osobného odberu objednávky, ktorá zatiaľ z objektívnych dôvodov nebola štandardným automatizovaným spôsobom posunutá na expedíciu (a teda ani nebola zákazníkovi notifikovaná), je na základe osobnej žiadosti zákazníka na našej prevádzke možné s príplatkom k službe Osobný odber za 5 €.


Personál spoznáte podľa žltých tričiek s naším logom. Preto neváhajte a pýtajte sa ich. 

 

Tešíme sa aj na Vašu návštevu.

 

Ďalšie užitočné informácie o nás:

Kto sme - naše služby, zdroje našich noviniek, naši zákazníci vysadili

Neexistujúce rastliny u nás nekúpite - aj keď ich niekedy omylom dodáme. Cielené zavádzanie pestovateľov konkurenciou vs. neúmyselný ľudský omyl našej expedície.

Hľadáte rastlinu - rôzne spôsoby vyhľadávania tej správnej rastliny, ktorú chcete pestovať. Vybavovaniu objednávok sa venujú kapitoly - Dodanie naraz, Počasie, Termín zadania objednávky, Informácie o jednotlivých krokoch pri vybavovaní objednávky resp. o možnosti doplniť svoju objednávku

- Termín zadania objednávky vs. Termín vybavenia objednávky

Tipy pre pestovateľov - bezplatné informácie z oblasti, ktorá Vás záujemá priamo na Váš email. Výber článkov z blogovej sekcie spolu s odporúčaniami na  obľúbené rastliny

Pomáhame druhým - poskytujeme mnoho bezplatných služieb pre pestovateľov a ani dobrovoľnícke aktivity nám nie sú cudzie

Ako objednávať - základný manuál pre správne zadanie objednávky v našom eshope. Prečo sa oplatí registrovať a postup zadania objednávky krok po kroku.

3D plánovanie záhrady - návrh časti alebo kompletnej záhrady

Poštovné - poplatky za doručenie a formu úhrady

Vysvetlivky skratiek používaných pri položkách v eshope

 

Máte otázku? Kontaktujte náš zákaznícky servis.