+421 948 199 109

ODBEROVÉ MIESTO RASTLINKY.SK, ul. Domové role 67, BratislavaRastliny v záhradnom centre

Odber tovaru z objednávok. Čítajte aj užitočné informácie uvedené nižšie.

 

Otváracie hodiny od 4.3.2024 do 14.3.2024

Pondelok: 08:00-17:00 h

Utorok: 08:00 - 16:00 h

Streda: 08:00 - 16:00 h

Štvrtok: 08:00 - 17:00 h

Piatok: 08:00 - 15:00 h

Sobota: 09:00-12:00 h

Nedeľa a sviatok: Zatvorené


Otváracie hodiny od 15.3.2024 do 14.6.2024

Pondelok: 08:00-18:00 h

Utorok: 08:00 - 17:00 h

Streda: 08:00 - 17:00 h

Štvrtok: 08:00 - 18:00 h

Piatok: 08:00 - 15:00 h

Sobota: 08:00-12:00 h

Nedeľa a sviatok: Zatvorené


Objednávky na rastlinný materiál určený na ďalšie pestovanie sa prijímajú takmer celoročne a vybavujú sa vždy vo vhodnom termíne na výsadbu. 

Termín zadania objednávky má hlavne počas jarnej sezóny výrazný vplyv na termín jej vybavenia. Orientačný termín, od ktorého sa v aktuálnej sezóne nejaká položka má dodávať resp sa už dodáva je uvedený na karte každej položky v eshope ako "Dodávame od". Ak Vám v súvislosti s Vašou objednávkou nie je čokoľvek jasné, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis.

Vyhradzujeme si právo zmeny otváracích hodín v prípade veľmi nepriaznivého počasia alebo z iného objektívneho dôvodu bez predošlého upozornenia.

 

Forma platby: Preferovná je platba kartou alebo prevodom na mieste (pozor, pri platbe kartou môžete byť požiadaný o doklad totožnosti, a preto platobná karta má byť na meno platiteľa a nie na meno niekoho iného). 


Adresa prevádzky: RASTLINKY.SK, Domové role 67, 821 05 Bratislava. Zastávka autobusov 70, 74, 87 - Čierny les (na znamenie). 

 

Zobraziť umiestnenie prevádzky na mape Google.

 

Pár užitočných informácií naviac

Na našom odberovom mieste je možné iba vyzdvihnúť tovar z objednávky, ktorú ste si zadali prostredníctvom našej internetovej stránky. Priamy predaj semien, okrasných cibuľovín, ruží, ovocných drevín a rastlinného materiálu v kvetináčoch zo skleníka (skladu), žiaľ, nie je možný. Z dôvodu prispôsobenia skladových priestorov pre efektívnejšiu logistiku a predaj prostredníctvom eshopu, ako pre zabezpečenie vhodnejších podmienok na skladovanie rôznych druhov rastlinného materiálu, nie je okrem substrátov aktuálne možný priamy predaj rastlinného materiálu určeného pre ďalšie pestovanie. Pred odberom tovaru úprimne odporúčame vyčkať na informáciu, že je možné vyzdvihnúť objednávku.

Ak sa zákazníkovi akákoľvek nachystaná položka z akéhokoľvek dôvodu nepozdáva, naozaj NIE JE POVINNÝ ju na výdajnom mieste prevziať a vôbec nás tým nenahnevá. Chápeme, že pestovatelia si často radi vyberajú z mnohých disponibilných rastlín, ale u nás sa naozaj netreba obávať, že by Vám niekto nanútil to, čo ste si v dobrej viere na základe vyobrazenia, popisu a uvedených parametrov rozhodli zakúpiť prostredníctvom nášho eshope a dodávaný tovar sa odlišuje od Vašej predstavy. Vďaka online podpore Vám ešte pred nákupom vieme spresniť informácie uvedené v eshope a zodpovedať Vašej otázky, ktoré Vám prídu na um. V každom prípade naši pracovníci vždy chystajú najkrajší najzdravší najrovnomernejšie rastúci kus či balenie objednaného rastlinného materiálu, ovocia či zeleniny, ako by si ho mali zakúpiť oni sami a je naň poskytnutá štandardná záruka. Vieme, aký tovar dodávame i aké potenciálne komplikácie sa na tej-ktorej položke môžu neskôr vyskytnúť. Náš pracovník na odberovom mieste Vás rád osobne upozorní, ako s ním následne zaobchádzať, zodpovie akékoľvek Vaše ďalšie otázky, aby ste maximalizovali svoj úžitok a potešenie z neho.

Osobný odber je za štandardný poplatok 1,5 € možné uskutočniť už aj priamo v deň zaslania SMS či mailových notifikácií zákazníkom.

Prednostné vybavenie osobného odberu objednávky, ktorá zatiaľ z objektívnych dôvodov nebola štandardným automatizovaným spôsobom posunutá na expedíciu (a teda ani nebola zákazníkovi notifikovaná), je na základe osobnej žiadosti zákazníka na našej prevádzke možné s príplatkom k službe Osobný odber za 5 €.

 

Tešíme sa aj na Vašu návštevu.

 

Ďalšie užitočné informácie o nás

Neexistujúce rastliny Hľadáte rastliny Aj toto sme my Ako objednávať Katalóg 3D plánovanie záhrady Termín zadania objednávky O nás - Rastlinky.sk Balenie rastlín

 

Máte otázku? Kontaktujte náš zákaznícky servis.