+421 2 54651414

3D PLÁNOVANIE ZÁHRADY

Okrasná záhrada

 

 

Zakladáte novú záhradu? Rekonštruujete existujúcu záhradu? Hľadáte inšpiráciu, alebo máte predstavu a chcete ju prekonzultovať so záhradným architektom?

 

Vyskúšajte našu projektovú službu - Plánovanie záhrad.

 

Vyplňte tento dotazník a pošlite nám fotografie Vášho pozemku na mail. Naša záhradná architektka z nich vyberie jeden pohľad a na základe Vašich špecifikácii Vám vytvorí 3D model daného miesta, ako môže vyzerať po úprave. Táto služba je pre jednu vybranú fotografiu časti záhrady do 30 m2 spoplatnená sumou iba 40 eur, návrh väčších plôch je oceňovaný individuálne podľa predstáv zákazníka a náročnosti na spracovanie.

Okrem vizualizácie plochy získate aj osadzovací plán so zoznam druhov rastlín, ktoré sú v danom návrhu použité ako aj presný pôdorys výsadby. Ak sa rozhodnete rastliny z návrhu nakúpiť u nás, získate zľavu min. 10 % na navrhovaný rastlinný materiál.

V prípade spokojnosti a Vášho záujmu Vám vieme zostaviť aj kompletný návrh záhrady vrátane realizačného projektu, podľa ktorého si svoju novú záhradu dokážete zrealizovať individuálne alebo budete môcť požiadať o realizáciu prostredníctvom nás, našich partnerov či iných spoľahlivých realizačných firiem.

 

 

Kompletný sadovnícko-architektonický návrh záhrady zahŕňa:

- terénnu modeláciuOkrasná záhrada

- návrhy záhonov, trávnika a spevnených plôch

- umiestnenie chodníkov

- výber vhodných drobných architektonických prvkov

- umiestnenie záhradného nábytku podľa plánovaného využávania záhrady

 

V rámci projektu záhrady je textová časť, 2D vysádzacie plány celej záhrady, 3D vizualizácie a samozrejmosťou je aj orientačná cenová ponuka na jednotlivé položky resp. etapy realizácie.

 

Tu vyplním základné informácie o mojej záhrade

 

Sem pošlem fotografie záhrady

Ak sa Vám po kliknutí automaticky neotvorí Váš emailový program (napr. v mobile či tablete), tak fotografie môžete poslať na adresu: poradenstvo (zavináč) rastlinky.sk

 

 

Ďalšie užitočné informácie o nás

Neexistujúce rastliny Hľadáte rastliny Aj toto sme my Ako objednávať Katalóg O nás - Rastlinky.sk Termín zadania objednávky Osobný odber Balenie rastlín

 

Máte otázku? Kontaktujte náš zákaznícky servis.