+421 2 54651414

Aj toto sme my!


POMÁHAME DRUHÝM ...

Toto je posledná stránka z našej aktuálnej série základných informácií, ktoré majú potenciálnym zákazníkom ozrejmiť, kto sme, čo môžu od náš získať a predísť prípadným zbytočným nedorozumeniam.

V rámci našich úvodných informácií by sme Vám radi dali do pozornosti to, čo od nás môžete získať kedykoľvek v priebehu roka aj úplne zadarmo, resp. čo nepriamo podporíte objednávaním rastlinného materiálu v našom férovom online záhradníctve na jar, na jeseň či kedykoľvek budete chcieť.

 

POMÁHAME VÁM DOSAHOVAŤ

PESTOVATEĽSKÉ ÚSPECHY A CIELE


Riešite výsadbu záhradky? Uvažujete ako dotvoriť kút v záhrade, ktorý sa Vám teraz nepozdáva? Pošlite nám emailom fotografie, popíšte svoju predstavu a naša architektka Vám úplne nezáväzne poskytne svoj názor na Vami plánované úpravy a podelí sa s Vami so svojou predstavou o atraktívnom a účelnom využití priestoru. (Kontaktujte nás mailom tu)

Neviete si rady ohľadom správnej údržby svojej záhradky počas jednotlivých mesiacov roka? Hľadáte inšpiráciu na doplnenie svojej záhradky a rôzne rastlinné novinky? Chcete vedieť, čo je aktuálne žiadané na trhu rastlinného materiálu ? Naše e-mailové tipy s odbornými článkami z oblasti okrasnej, úžitkovej a balkónovej záhradky obsahujú praktické rady, kedy čo zastrihnúť, vysadiť či presadiť. Nekvitnú Vám nejaké kry tak, ako by ste si predstavovali, alebo úroda ovocných stromov nie je dostatočná? Aj v tom Vám vedia poradiť naši odborníci, ktorí pre vás tieto články pripravujú. 

Súhlasíme s príslovím "Viac hláv, viac rozumu", a preto poskytujeme odborné odpovede na otázky pestovateľov na viacerých záhradkárskych diskusných fórach. Už niekoľko rokov prispievame do diskusií na stránkach zahrada.artmama.sme.sk či modrastrecha.sk a v prípade záujmu kohokoľvek poskytujeme aj pohľad do zákulisia nášho online záhradníctva. Nezjedli sme všetku múdrosť sveta, ale máme kontakty na najlepších odborníkov z rôznych oblastí pestovania a radi ich poznatky posunieme ďalej a zároveň si so záujmom prečítame aj o skúsenostiach druhých. (Viac informácií k diskusným fóram nájdete tu)

Inšpiráciu na výsadbu svojej záhrady či balkóna získava mnoho pestovateľov aj na našej facebookovej stránke. Ktokoľvek môže pridať na tú stránku svoje vlastné skúsenosti s pestovaním predstavovaných rastlín alebo reagovať na obrazové návrhy riešení záhrad. Pridajte sa medzi priateľov na našom facebooku a ukážte druhým, čo sa Vám páči!

Dosiahnuť úspechy

 

NAŠE OKOLIE NÁM NIE JE ĽAHOSTAJNÉ

V rámci našich ľudských a materiálových možností pomáhame

- neziskovej organizácii DEPAUL Slovensko, ktorá sa stará o ľudí bez domova v Nocľahárni sv. Vincenta de Paul a v Útulku sv. Lujzy de Marillac v Bratislave a

- občianskemu združeniu Vypestuj Dobro, ktoré sa snaží sprostredkovať prebytky ovocia a zeleniny zo záhrad rodinám s deťmi v núdzi i

- individuálnym jednorázovým požiadavkám školských zariadení, jednotlivcov či záujmovým združeniam, ktorých požiadavka či potreba súvisí s našimi aktivitami.

Ďalšie informácie ako aj fotografie z našich dobročinných akcií nájdete v prípade záujmu tu.

 

Uľahčiť vstup do života

 

 

Ďalšie užitočné informácie o nás

Neexistujúce rastliny Hľadáte rastliny O nás - Rastlinky.sk Ako objednávať Katalóg 3D plánovanie záhrady Termín zadania objednávky Osobný odber Balenie rastlín

 

Máte otázku k čomukoľvek uvedenému na tejto stránke? Kontaktuje náš zákaznícky servis.