+421 948 199 109

FORMY DORUČENIAKuriérska služba DPD


Slovenskou poštou a cez Packeta.sk

Poštovné bublinková obálka do 500 g  - 3,59 € 
- nutná platba prevodom vopred na základe vystavenej zálohovej faktúry, doručenie Slovenskou poštou alebo packetou v bublinkovej obálke. Iba pre objednávky samostatných semien.

Poštovné bublinková obálka do hrúbky 5 cm do 1000 g  - 4,49 €
- nutná platba prevodom vopred na základe vystavenej zálohovej faktúry, doručenie Slovenskou poštou alebo Packetou v bublinkovej obálke. Iba pre objednávky samostatných semien a drobných cibuľovín.

 

cez Packeta.sk

- Prepravné zásielka do rozmeru 50x40x30 cm do 2,5 kg  - okrem citlivých mladých balkónových rastlín) - 5,39 €

 - Prepravné zásielka do rozmeru 50x40x30 cm do 5 kg  - okrem citlivých mladých balkónových rastlín) - 5,59 €

- nutná platba prevodom vopred na základe vystavenej zálohovej faktúry, doručenie na výdajné miesto Packeta.sk alebo do Z-boxu. Iba pre objednávky menších odolných rastlín, semien a cibuľovín na jar a na jeseň, nie v lete počas horúčav.

 

Kuriérskou službou DPD
(doručenie do 24 h od zabalenia tovaru, teda nie od objednania, priamo do Vašich rúk. K lehotám medzi termínom zadania objednávky a jej vybavením je viac informácií tu.)

Prepravné Balík do 2,5 kg - 5,39 €

- toto prepravné je vhodné pre objemovo aj hmotnostne malé zásielky s dobierkou či bez dobierky. Tovar Vám privezú priamo domov alebo do práce podľa zadanej dodacej adresy. Dôležité je však aj uvedenie mobilného tel. čísla pre potreby kontaktu pred doručením.

Prepravné Balík do 10 kg - 5,89 €

- toto prepravné je vhodné pre takmer všetky bežné typy zásielok s dobierkou či bez dobierky. Tovar Vám privezú priamo domov alebo do práce podľa zadanej dodacej adresy. Dôležité je však aj uvedenie mobilného tel. čísla pre potreby kontaktu pred doručením. 

Prepravné Balík do 30 kg- 6,89 €

- toto poštovné je vhodné pre väčšinu nadrozmerných typov zásielok s dobierkou či bez dobierky. Tovar Vám privezú priamo domov alebo do práce podľa zadanej dodacej adresy. Dôležité je však aj uvedenie mobilného tel. čísla pre potreby kontaktu pred doručením.

Prepravné Balík nad 30 kg - individuálne tarifa v závislosti na charaktere objednaného tovaru, objemu, hmotnosti a mieste doručenia. Pre neštandardnú objednávku Vám ponúkneme najvhodnejšiu alternatívu doručenia kamkoľvek na Slovensku.

Prepravné zásielky nad 175 cm - stromy na kmienkoch a pod. - orientačný príplatok 10 / balík


Balík si môžete prípadne nechať uložiť v DPD Parcelshop. Balík si môžete presmerovať po odoslaní od nás. 

 


Osobný odber spracovanej objednávky posunutej na vybavenie v našej prevádzke - 1,50 €.  Viac informácií tuOsobný odber


UPOZORNENIE - Ak sa zákazníkovi akákoľvek nachystaná položka z akéhokoľvek dôvodu nepozdáva, nie je povinný ju na výdajnom mieste prevziať a vôbec nás tým nenahnevá. V každom prípade naši pracovníci vždy chystajú najkrajší najzdravší najrovnomernejšie rastúci kus objednaného rastlinného materiálu, ako by si ho mali zakúpiť oni sami a je naň poskytnutá nadštandardná garancia uchytenia a zdravého rastu.

 

Priamy nákup rastlinného materiálu a cibuľovín zo skladu na prevádzke, žiaľ, nie je štandardne možný. K dispozícii na priamy predaj sú iba substráty a hnojivá.

 

FORMY PLATBY 

 

Platba VOPRED - zálohovú faktúru dostanete na mail po kontrole objednávky v primeranom čase pred reálnou expedíciou

Platba bude vykonaná na základe zálohovej faktúry, ktorú uhradíte bankovým prevodom na základe samostatne mailom zaslanej zálohovej faktúry. Zálohu neplatíte ihneď pri vytvorení objednávky, ale zálohová faktúra so všetkými potrebnými údajmi k platbe Vám príde na email v lehote odo dňa objednania najneskôr 14 dní pred odoslaním zásielky. Jej úhrada musí byť zrealizovaná včas pred plánovaným termínom expedície.

Počas obdobia sezónnych výpredajov, žiaľ, nie je možné platiť vopred. Môže sa totiž stať, že až pri balení sa u niektorých posledných kusoch skladom zistí neočakávané poškodenie a také rastliny sa neexpedujú. Pre urýchlenie expedície v období, kedy termíny výsadby začínajú tlačiť, čiže od polovice mája do konca júla a od konca októbra do konca novembra, je možná pri zasielaní iba platba dobierkou, kde sa platia reálne dodávané položky a nie je nutné prípadné preplatky záloh vracať späť na účet.


Platba na DOBIERKU  - 1,20 € (kuriérska spoločnosť uprednostňuje platbu kartou pred hotovosťou)

 

Ak Vami vybrané poštovné nebude z objektívnych dôvôdov vhodné pre Vašu zásielku, upozorníme Vás na to emailom po prekontrolovaní objednávky našim pracovníkom resp. pred plánovanou expedíciou. Snažíme sa, aby tovar bol doručený zákazníkovi najefektívnejším a najvhodnejším spôsobom. (Ľahký ovocný stromček ale ani napr. petúniu v kvetináči, žiaľ, nie je samostatne možné doručiť v bublinkovej obálke z dôvodu obmedzenia rozmerov alebo garantovanej kvality pri dodaní.)


Platba pri osobnom odbere KARTOU 0 €

-  kartou VISA, Maestro alebo Mastercard, 

UPOZORNENIE - Ak sa zákazníkovi akákoľvek nachystaná položka z akéhokoľvek dôvodu nepozdáva, nie je povinný ju na výdajnom mieste prevziať a vôbec nás tým nenahnevá. V každom prípade naši pracovníci vždy chystajú najkrajší najzdravší najrovnomernejšie rastúci kus objednaného rastlinného materiálu, ako by si ho mali zakúpiť oni sami a je naň poskytnutá nadštandardná garancia uchytenia a zdravého rastu.

 

 

Ďalšie užitočné informácie o nás:

Kto sme - naše služby, zdroje našich noviniek, naši zákazníci vysadili

Neexistujúce rastliny u nás nekúpite - aj keď ich niekedy omylom dodáme. Cielené zavádzanie pestovateľov konkurenciou vs. neúmyselný ľudský omyl našej expedície.

Hľadáte rastlinu - rôzne spôsoby vyhľadávania tej správnej rastliny, ktorú chcete pestovať. Vybavovaniu objednávok sa venujú kapitoly - Dodanie naraz, Počasie, Termín zadania objednávky, Informácie o jednotlivých krokoch pri vybavovaní objednávky resp. o možnosti doplniť svoju objednávku

Termín zadania objednávky vs. termín vybavenia objednávky

Tipy pre pestovateľov - bezplatné informácie z oblasti, ktorá Vás záujemá priamo na Váš email. Výber článkov z blogovej sekcie spolu s odporúčaniami na  obľúbené rastliny

Ako objednávať - základný manuál pre správne zadanie objednávky v našom eshope. Prečo sa oplatí registrovať a postup zadania objednávky krok po kroku.

Výber z katalógu - kedysi zasielaný zákazníkom aj v tlačene forme

3D plánovanie záhrady - návrh časti alebo kompletnej záhrady

Vysvetlivky skratiek používaných pri položkách v eshope

Záhradné centrum - užitočné informácie v prípade uprednostnenia osobného odberu u nás

 

Máte otázky? Kontaktujte náš zákaznícky servis