+421 2 54651414

Férové online záhradníctvo od roku 2001!   

FORMY DORUČENIAKuriérska služba DPD


Slovenskou poštou

Poštovné bublinková obálka do 500 g  - 2,69 € 
- nutná platba prevodom vopred na základe vystavenej zálohovej faktúry, doručenie Slovenskou poštou v bublinkovej obálke. Iba pre objednávky samostatných semien. (Neplatí v čase výpredaja) 

Poštovné bublinková obálka do 1000 g  - 3,59 €
- nutná platba prevodom vopred na základe vystavenej zálohovej faktúry, doručenie Slovenskou poštou v bublinkovej obálke. Iba pre objednávky samostatných semien a drobných cibuľovín. (Neplatí v čase výpredaja) 

 

 

Kuriérskou službou DPD
(doručenie do 24 h od zabalenia tovaru, teda nie od objednania, priamo do Vašich rúk. K lehotám medzi termínom zadania objednávky a jej vybavením je viac informácií tu.)

Prepravné Balík do 2,5 kg - 4,49 €

- toto prepravné je vhodné pre objemovo aj hmotnostne malé zásielky s dobierkou či bez dobierky. Tovar Vám privezú priamo domov alebo do práce podľa zadanej dodacej adresy. Dôležité je však aj uvedenie mobilného tel. čísla pre potreby kontaktu pred doručením.

Prepravné Balík do 10 kg - 4,99 €

- toto prepravné je vhodné pre takmer všetky bežné typy zásielok s dobierkou či bez dobierky. Tovar Vám privezú priamo domov alebo do práce podľa zadanej dodacej adresy. Dôležité je však aj uvedenie mobilného tel. čísla pre potreby kontaktu pred doručením. 

Prepravné Balík do 30 kg- 5,99 €

- toto poštovné je vhodné pre väčšinu nadrozmerných typov zásielok s dobierkou či bez dobierky. Tovar Vám privezú priamo domov alebo do práce podľa zadanej dodacej adresy. Dôležité je však aj uvedenie mobilného tel. čísla pre potreby kontaktu pred doručením.

Prepravné Balík nad 30 kg - individuálne tarifa v závislosti na charaktere objednaného tovaru, objemu, hmotnosti a mieste doručenia. Pre neštandardnú objednávku Vám ponúkneme najvhodnejšiu alternatívu doručenia kamkoľvek na Slovensku.

Balík si môžete prípadne nechať uložiť v DPD Parcelshop. Balík si môžete presmerovať po odoslaní od nás. 

 


Osobný odber spracovanej objednávky posunutej na vybavenie v našej prevádzke - 1,00 €.  Viac informácií tuOsobný odber

UPOZORNENIE - Ak sa zákazníkovi akákoľvek nachystaná položka z akéhokoľvek dôvodu nepozdáva, nie je povinný ju na výdajnom mieste prevziať a vôbec nás tým nenahnevá. V každom prípade naši pracovníci vždy chystajú najkrajší najzdravší najrovnomernejšie rastúci kus objednaného rastlinného materiálu, ako by si ho mali zakúpiť oni sami a je naň poskytnutá nadštandardná garancia uchytenia a zdravého rastu.

 

Priamy nákup rastlinného materiálu a cibuľovín zo skladu na prevádzke, žiaľ, nie je štandardne možný.

 

FORMY PLATBY 

 

 

Platba KARTOU pri osobnom odbere  - 0 €

-  kartou VISA, Maestro alebo Mastercard, 

UPOZORNENIE - Ak sa zákazníkovi akákoľvek nachystaná položka z akéhokoľvek dôvodu nepozdáva, nie je povinný ju na výdajnom mieste prevziať a vôbec nás tým nenahnevá. V každom prípade naši pracovníci vždy chystajú najkrajší najzdravší najrovnomernejšie rastúci kus objednaného rastlinného materiálu, ako by si ho mali zakúpiť oni sami a je naň poskytnutá nadštandardná garancia uchytenia a zdravého rastu.


Platba na DOBIERKU - 1,00 €

- platbu uskutočníte pri preberaní zásielky (kuriér, poštár). Kuriérovi DPD je štandardne možné platiť dobierku aj kartou. Nepotrebujete mať u seba hotovosť! (Za funkčnosť terminálu u konkrétneho kuriéra v konkrétny deň, žiaľ, nedokážeme ručiť.)


Ak Vami vybrané poštovné nebude z objektívnych dôvôdov vhodné pre Vašu zásielku, upozorníme Vás na to emailom po prekontrolovaní objednávky našim pracovníkom resp. pred plánovanou expedíciou. Snažíme sa, aby tovar bol doručený zákazníkovi najefektívnejším a najvhodnejším spôsobom. (Ľahký ovocný stromček ale ani napr. petúniu v kvetináči, žiaľ, nie je samostatne možné doručiť v bublinkovej obálke z dôvodu obmedzenia rozmerov alebo garantovanej kvality pri dodaní.)

 

Ďalšie užitočné informácie o nás:

Kto sme - naše služby, zdroje našich noviniek, naši zákazníci vysadili

Neexistujúce rastliny u nás nekúpite - aj keď ich niekedy omylom dodáme. Cielené zavádzanie pestovateľov konkurenciou vs. neúmyselný ľudský omyl našej expedície.

Hľadáte rastlinu - rôzne spôsoby vyhľadávania tej správnej rastliny, ktorú chcete pestovať. Vybavovaniu objednávok sa venujú kapitoly - Dodanie naraz, Počasie, Termín zadania objednávky, Informácie o jednotlivých krokoch pri vybavovaní objednávky resp. o možnosti doplniť svoju objednávku

Termín zadania objednávky vs. termín vybavenia objednávky

Tipy pre pestovateľov - bezplatné informácie z oblasti, ktorá Vás záujemá priamo na Váš email. Výber článkov z blogovej sekcie spolu s odporúčaniami na  obľúbené rastliny

Ako objednávať - základný manuál pre správne zadanie objednávky v našom eshope. Prečo sa oplatí registrovať a postup zadania objednávky krok po kroku.

Výber z katalógu - kedysi zasielaný zákazníkom aj v tlačene forme

3D plánovanie záhrady - návrh časti alebo kompletnej záhrady

Vysvetlivky skratiek používaných pri položkách v eshope

Záhradné centrum - užitočné informácie v prípade uprednostnenia osobného odberu u nás

 

Máte otázky? Kontaktujte náš zákaznícky servis