+421 2 54651414

LETNÁ SÚŤAŽ O SKLENÍK A DARČEKOVÉ POUKÁŽKY V HODNOTE VIAC AKO 2000€!

Súťaž o skleník 

Vážení pestovatelia,Skleník DVUŠKA

leto sa prehuplo do svojej druhej polovice, dni sa už skracujú a čoskoro je tu vhodný čas na jesennú výsadbu.

Aby sme jednému z našich priaznivcov umožnili predĺžiť vegetačnú sezónu vo svojej záhradke a ďalším uľahčili nákup nového rastlinného materiálu v našom férovom online záhradníctve, pripravili sme pre Vás novú letnú súťaž. Môžete v nej vyhrať najobľúbenejší skleník z produkcie výrobcu odolných skleníkov s dlhou životnosťou a bezúdržbouvou konštrukciou VOLYA alebo jednu zo 42 poukážok v hodnote 33 €, s ktorými dosiahnete svoje plánované úspechy vo svojej záhradke určite oveľa ľahšie.

Zúčastniť v súťaži sa môžete veľmi jednoducho. Kliknite na odkaz dole a po zadaní niekoľkých údajov ste v hre. Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť zapojením kolegov alebo priateľov do súťaže. Za každého súťažiaceho, ktorý Vás uvedie ako človeka, ktorý mu o našej súťaži povedal, resp. ktorý mu ju doporučil, získavate ďalších 5 virtuálnych žrebov, ktorými sa zúčastníte žrebovania. Vyhrajte poukážku pre Vás i pre svojho kolegu či priateľa! Čím viac Vašich kolegov alebo priateľov sa zapojí do súťaže, tým väčšia je Vaša šanca na výhru!

Súťaž trvá od 1.8.2015 do 15.9.2015. Účasťou v súťaži súhlasíte so zasielaním informačných emailov od Rastlinky.sk, z ktorých odberu sa dá kedykoľvek jednoducho odhlásiť. Výhercovia budú kontaktovaní mailom a budú zverejnení na našej internetovej i facebookovej stránke. Kompletné znenie súťažných podmienok nájdete tu.

 

Kliknutím sem sa zapojím do súťaže


Kliknutím sem prepošlem informáciu

o súťaži kolegovi alebo priateľovi a zvýšim tak svoju šancu na výhru. Pozor! Ďalšie virtuálne žreby do žrebovania získate iba reálnym zapojením sa Vašich priateľov alebo kolegov do súťaže. Nestačí im teda informáciu o súťaži iba preposlať.


Máte otázku o súťaži? Kontaktujte náš zákaznícky servis.

Get Adobe Flash player