+421 2 54651414

TIPY PRE PESTOVATEĽOVZáhon s georgínami


Neviete si rady ohľadom správnej údržby svojej záhradky počas jednotlivých mesiacov roka? Hľadáte inšpiráciu na doplnenie svojej záhradky a rôzne rastlinné novinky? Chcete vedieť, čo je aktuálne žiadané na trhu rastlinného materiálu ? Naše e-mailové tipy s odbornými článkami z oblasti okrasnej, úžitkovej a balkónovej záhradky obsahujú praktické rady, kedy čo zastrihnúť, vysadiť či presadiť. Nekvitnú Vám nejaké kry tak, ako by ste si predstavovali, alebo úroda ovocných stromov nie je dostatočná? Aj v tom Vám vedia poradiť naši odborníci, ktorí pre vás tieto články pripravujú.

 

Prihlásenie


 Ďalšie užitočné informácie o nás:

Kto sme - naše služby, zdroje našich noviniek, naši zákazníci vysadili

Neexistujúce rastliny u nás nekúpite - aj keď ich niekedy omylom dodáme. Cielené zavádzanie pestovateľov konkurenciou vs. neúmyselný ľudský omyl našej expedície.

Hľadáte rastlinu - rôzne spôsoby vyhľadávania tej správnej rastliny, ktorú chcete pestovať. Vybavovaniu objednávok sa venujú kapitoly - Dodanie naraz, Počasie, Termín zadania objednávky, Informácie o jednotlivých krokoch pri vybavovaní objednávky resp. o možnosti doplniť svoju objednávku

Termín zadania objednávky vs. termín vybavenia objednávky

Tipy pre pestovateľov - bezplatné informácie z oblasti, ktorá Vás záujemá priamo na Váš email. Výber článkov z blogovej sekcie spolu s odporúčaniami na  obľúbené rastliny

Ako objednávať - základný manuál pre správne zadanie objednávky v našom eshope. Prečo sa oplatí registrovať a postup zadania objednávky krok po kroku.

Výber z katalógu - kedysi zasielaný zákazníkom aj v tlačene forme

3D plánovanie záhrady - návrh časti alebo kompletnej záhrady.

Poštovné - poplatky za doručenie a formu úhrady

Vysvetlivky skratiek používaných pri položkách v eshope

Záhradné centrum - užitočné informácie v prípade uprednostnenia osobného odberu u nás


 

Máte otázku? Kontaktujte náš zákaznícky servis.