+421 2 54651414

Online Drive-In Zelovoc

Zelovoc

Poznáte to... pravidelne nakupujete zeleninuovociemed alebo vajíčka v supermarketoch a potom sa vám náhodou dostane pod ruku jabĺčko nedávno odtrhnuté zo stromu, čerstvé jahody alebo napríklad med od miestneho včelára. Je to úplne iná chuť, však? A práve tej "inej chuti" z našej produkcie chceme dať priestor v našom ONLINE DRIVE-IN ZELOVOCI. 

S pestovaním rajčín a papriky pre samozber sme po pár pokusoch pred niekoľkými rokmi začali intenzívnejšie v minulom roku. Tento rok sme naše záhony rozšírili a doplnili o viaceré odrody jahôd a v skleníku máme vysadenú aj zmes rôznej zeleniny. Niektorá sa nám darí dopestovať s väčšími úspechmi iná zase s menšími, ale robíme to s odhodlaním a láskou k prírode. Dopestovaných plodov máme určite viac, ako sami spotrebujeme, a teda sa s nimi radi podelíme.

V našej vlastnej produkcii sa snažíme v maximálnej miere o dodržiavanie ekologických princípov. Pred výsadbou sme na pestovateľské záhony rozviezli kompost premiešaný so slepačím trusom a ak je to možné, proti rastlinným škodcom nepoužívame chemické postreky.

Ako náš zelovoc funguje?

Predaj z dvora Bratislava

Orientačná ponuka je uverejnená tu na webe. Dá sa na jej základe zadať objednávku, ale v prípade záujmu uprednostníme Vašu návštevu priamo u nás v skleníku , aby ste videli, kde sa zelenina pestuje a dozvedeli sa aj to, kto sa o ňu stará. niečo máme priamo nachystané na predaj, verným zákazníkom nachystáme tovar podľa telefonickej či SMS objednávky zaslanej ideálne deň vopred, lebo zeleninu a jahody oberáme vždy ráno čerstvú. Objednávku následne nachystáme v dohodnutom termíne k odberu na odbernom mieste v našom odbernom mieste v skleníku RASTLINKY.SK na ul. Domové role 67 v Bratislave. Odber prebieha u nás na čerstvom vzduchu pri dodržiavaní všetkých odporúčaných hygienických opatrení, čiže bezpečne. Platí sa kartou alebo v hotovosti pri odbere My sme v skleníku alebo v jeho blízkom okolí takmer neustále, ale mávame pracovné povinnosti aj v rôznych súkromných záhradách alebo vo firmách, kde musíme občasne vybehnúť tiež. Naše aktivity sú závislé tiež od aktuálneho počasia, a preto sa niekedy musia operatívne prispôsobovať.

Odber objednávky je možné uskutočniť kedykoľvek po notifikácii jej pripravenia k odberu. V prípade záujmu či potreby je na mieste možné svoju objednávku upraviť, tovar, ktorý sa vám nepozdáva neprevziať alebo nový tovar doplniť z aktuálneho vybraného voľného sortimentu skladom. 

Ak by ste náhodou mali mať cestu okolo nás až v čase, kedy tu z akéhokoľvek dôvodu nebude naša obsluha, vieme vám objednaný tovar nachystať do tašky alebo prepravky a umiestniť na tajné miesto, z ktorého si ho viete odobrať kedykoľvek..

 

UPOZORNENIE - TOVAR Z KATEGÓRIE ZELOVOC NEZASIELAME. JE DOSTUPNÝ IBA NA OSOBNÝ ODBER OBJEDNÁVKY NA ODBERNOM MIESTE V DRIVE-IN ZELOVOCI RASTLINKY.SK ALEBO VO VYBRANÝCH TERMÍNOCH A LOKALITÁCH V RÁMCI BRATISLAVY HO VIEME DODAŤ NAŠIM ROZVOZOM.

na stránku
Položiek: 17

Baklažán, kg

Cena: 2,18 €

Baklažán, ks

Cena: 0,74 €

Bazalka, bal. 100 g

Cena: 3,76 €

Čerstvé jahody, kg

Cena: 8,00 €

Cuketa zelená, kg

Cena: 1,71 €

Mäta, bal. 100 g

Cena: 3,76 €
na stránku
Položiek: 17
Kategórie produktov
Filter produktov

Možnosti nákupu

Kategórie
 1. Zelenina (15)
 2. Drobné ovocie (2)
Cena
 1. 0,00 € - 0,99 € (1)
 2. 1,00 € - 1,99 € (5)
 3. 2,00 € - 2,99 € (5)
 4. 3,00 € - 3,99 € (3)
 5. 4,00 € - 4,99 € (1)
 6. 6,00 € - 6,99 € (1)
 7. 8,00 € a vyššie (1)
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Cena
€0
€9
 • Vysvetlivky
 • Ako správne objednávať?
 • Registrácia pre odber newslettra