+421 2 54651414

Online Drive-In Zelovoc

Zelovoc

Poznáte to... pravidelne nakupujete zeleninuovociemed alebo vajíčka v supermarketoch a potom sa vám náhodou dostane pod ruku jabĺčko nedávno odtrhnuté zo stromu, čerstvé jahody alebo napríklad med od miestneho včelára. Je to úplne iná chuť, však? A práve tej "inej chuti" chceme dať priestor v našom novom ONLINE DRIVE-IN ZELOVOCI.

Niečo čerstvé pestujeme v našom "rastlinkovom" skleníku priamo my a v týchto dňoch už zberáme prvú úrodu, niečo cez nás ponúknu iní lokálni pestovatelia, a aby ponuka pre nadšených priaznivcov rôznorodého ovocia a zeleniny bola naozaj kompletná a zastávka u nás sa vám určite vyplatila, tak náš sortiment doplní ovocie a zelenina dovážaná z menšej či väčšej vzdialenosti.

S pestovaním rajčín a papriky pre samozber sme po pár pokusoch pred niekoľkými rokmi začali intenzívnejšie v minulom roku. Tento rok sme naše záhony rozšírili a doplnili o viaceré odrody jahôd a v skleníku máme vysadenú aj zmes rôznej zeleniny. Niektorá sa nám darí dopestovať s väčšími úspechmi (mrkva, šalát, rajčiny, kel, kaleráb, hrášok, zeler, cvikla, ...), iná zase s menšími (karfiol, fazuľa, pór, ...) ale robíme to s odhodlaním a láskou k prírode. Dopestovaných plodov máme určite viac, ako sami spotrebujeme, a teda sa s nimi radi podelíme.

V našej vlastnej produkcii sa snažíme v maximálnej miere o dodržiavanie ekologických princípov. Pred výsadbou sme na pestovateľské záhony rozviezli kompost premiešaný so slepačím trusom a ak je to možné, proti rastlinným škodcom nepoužívame chemické postreky.

Ako náš zelovoc funguje?

Predaj z dvora Bratislava

Vyberiete si z ponuky nášho online drive-in zelovocu a vytvoríte klasickú objednávku do 18.00 h počas bežného pracovného dňa. Objednávku následne spracujeme a nachystáme k odberu na odbernom mieste v drevenom zakvitnutom domčeku hneď vedľa skleníka RASTLINKY.SK na ul. Domové role 67 v Bratislave na druhý až tretí, resp. na požadovaný deň. Lokálnu zeleninu a ovocie od pestovateľov z juhu Slovenska je potrebné zadať do 6.00 h ráno jeden deň pred plánovaným odberom. Odber prebieha u nás na čerstvom vzduchu pri dodržiavaní všetkých odporúčaných hygienických opatrení, čiže bezpečne. Platí sa kartou, v hotovosti alebo zálohou vopred. Väčšina zverejneného sortimentu v našej online ponuke bude v bežnom množstve a v prvotriednej kvalite dodateľná na druhý deň (alebo od uvedeného dátumu) od rána počas štandardných otváracích hodín našej prevádzky, resp. v individuálne dohodnutom čase plánovaného odberu. My sme v skleníku alebo v jeho blízkom okolí takmer neustále, ale mávame pracovné povinnosti aj v rôznych súkromných záhradách alebo vo firmách, kde musíme občasne vybehnúť tiež. Naše aktivity sú závislé tiež od aktuálneho počasia, a preto sa niekedy musia operatívne prispôsobovať.

Odber objednávky je možné uskutočniť kedykoľvek po notifikácii jej pripravenia k odberu. V prípade záujmu či potreby je na mieste možné svoju objednávku upraviť, tovar, ktorý sa vám nepozdáva neprevziať alebo nový tovar doplniť z aktuálneho vybraného voľného sortimentu skladom. Do nášho prirodzene vetraného dreveného domčeka, ktorý slúži ako sklad a predajňa zároveň a v teplých letných dňoch bude ochladzovaný klimatizáciou, vstupuje vždy len jeden zákazník, čiže odporúčaný odstup a voňavý čerstvý vzduch je u nás samozrejmosťou.

Ak by ste náhodou mali mať cestu okolo nás až v čase, kedy tu z akéhokoľvek dôvodu nebude naša obsluha, vieme vám objednaný tovar nachystať do tašky alebo prepravky a umiestniť do uzamykateľnej skrinky, z ktorej si ho vyberiete následne pomocou kódu.

 

UPOZORNENIE - TOVAR Z KATEGÓRIE ZELOVOC NEZASIELAME. JE DOSTUPNÝ IBA NA OSOBNÝ ODBER OBJEDNÁVKY NA ODBERNOM MIESTE V DRIVE-IN ZELOVOCI RASTLINKY.SK ALEBO VO VYBRANÝCH TERMÍNOCH A LOKALITÁCH V RÁMCI BRATISLAVY HO VIEME DODAŤ NAŠIM ROZVOZOM V CENE ŠTANDARDNEJ KURIÉRSKEJ ZÁSIELKY.

na stránku
Položiek 1 do 30 z celkového počtu 194
1 2 3 4 5

Ananás Extra Sweet, 1600+g, ks

Cena tovaru: 2,91 €

Ananás, 1000+g, ks

Cena tovaru: 1,96 €

Avokádo, 250+ g, ks

Cena tovaru: 2,19 €

Baklažán, kg

Cena tovaru: 2,18 €

Baklažán, ks

Cena tovaru: 0,74 €

Banány, kg

Cena tovaru: 1,53 €

Banány, ks

Cena tovaru: 0,20 €

Bazalka, bal. 100 g

Cena tovaru: 3,76 €

Brokolica, bal. 500 g, ks

Cena tovaru: 1,56 €

Broskyne žltomäsité, kg

Cena tovaru: 3,07 €

Čakanka biela čerstvá, kg

Cena tovaru: 5,34 €

Cesnak, hlavička, ks

Cena tovaru: 0,39 €

Cesnak, kg

Cena tovaru: 7,84 €

Cesnaková pasta, bal. 4 l

Cena tovaru: 16,25 €

Chren čerstvý, kg

Cena tovaru: 6,91 €

Chren sterilizovaný, kg

Cena tovaru: 4,71 €

Cibuľa červená, kg

Cena tovaru: 1,73 €

Cibuľa červená, ks

Cena tovaru: 0,22 €

Cibuľa šalotka, kg

Cena tovaru: 4,56 €

Cibuľa žltá, 40/+, SK, kg

Cena tovaru: 0,60 €
na stránku
Položiek 1 do 30 z celkového počtu 194
1 2 3 4 5
Kategórie produktov
Filter produktov

Možnosti nákupu

Kategórie
  1. Zelenina (128)
  2. Ovocie (57)
  3. Drobné ovocie (7)
  4. Farmárske produkty (2)
Cena
  1. 0,00 € - 9,99 € (191)
  2. 10,00 € a vyššie (3)
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Cena
€-1
€19
  • Vysvetlivky
  • Ako správne objednávať?
  • Registrácia pre odber newslettra