+421 2 54651414

Online Drive-In Zelovoc

Zelovoc

Poznáte to... pravidelne nakupujete zeleninuovociemed alebo vajíčka v supermarketoch a potom sa vám náhodou dostane pod ruku jabĺčko nedávno odtrhnuté zo stromu, čerstvé jahody alebo napríklad med od miestneho včelára. Je to úplne iná chuť, však? A práve tej "inej chuti" chceme dať priestor v našom novom ONLINE DRIVE-IN ZELOVOCI.

Niečo čerstvé pestujeme v našom "rastlinkovom" skleníku priamo my a v týchto dňoch už zberáme prvú úrodu, niečo cez nás ponúknu iní lokálni pestovatelia, a aby ponuka pre nadšených priaznivcov rôznorodého ovocia a zeleniny bola naozaj kompletná a zastávka u nás sa vám určite vyplatila, tak náš sortiment doplní ovocie a zelenina dovážaná z menšej či väčšej vzdialenosti.

S pestovaním rajčín a papriky pre samozber sme po pár pokusoch pred niekoľkými rokmi začali intenzívnejšie v minulom roku. Tento rok sme naše záhony rozšírili a doplnili o viaceré odrody jahôd a v skleníku máme vysadenú aj zmes rôznej zeleniny. Niektorá sa nám darí dopestovať s väčšími úspechmi (mrkva, šalát, rajčiny, kel, kaleráb, hrášok, zeler, cvikla, ...), iná zase s menšími (karfiol, fazuľa, pór, ...) ale robíme to s odhodlaním a láskou k prírode. Dopestovaných plodov máme určite viac, ako sami spotrebujeme, a teda sa s nimi radi podelíme.

V našej vlastnej produkcii sa snažíme v maximálnej miere o dodržiavanie ekologických princípov. Pred výsadbou sme na pestovateľské záhony rozviezli kompost premiešaný so slepačím trusom a ak je to možné, proti rastlinným škodcom nepoužívame chemické postreky.

Ako náš zelovoc funguje?

Predaj z dvora Bratislava

Vyberiete si z ponuky nášho online drive-in zelovocu a vytvoríte klasickú objednávku do 18.00 h počas bežného pracovného dňa. Objednávku následne spracujeme a nachystáme k odberu na odbernom mieste v drevenom zakvitnutom domčeku hneď vedľa skleníka RASTLINKY.SK na ul. Domové role 67 v Bratislave na druhý až tretí, resp. na požadovaný deň. Lokálnu zeleninu a ovocie od pestovateľov z juhu Slovenska je potrebné zadať do 6.00 h ráno jeden deň pred plánovaným odberom. Odber prebieha u nás na čerstvom vzduchu pri dodržiavaní všetkých odporúčaných hygienických opatrení, čiže bezpečne. Platí sa kartou, v hotovosti alebo zálohou vopred. Väčšina zverejneného sortimentu v našej online ponuke bude v bežnom množstve a v prvotriednej kvalite dodateľná na druhý deň (alebo od uvedeného dátumu) od rána počas štandardných otváracích hodín našej prevádzky, resp. v individuálne dohodnutom čase plánovaného odberu. My sme v skleníku alebo v jeho blízkom okolí takmer neustále, ale mávame pracovné povinnosti aj v rôznych súkromných záhradách alebo vo firmách, kde musíme občasne vybehnúť tiež. Naše aktivity sú závislé tiež od aktuálneho počasia, a preto sa niekedy musia operatívne prispôsobovať.

Odber objednávky je možné uskutočniť kedykoľvek po notifikácii jej pripravenia k odberu. V prípade záujmu či potreby je na mieste možné svoju objednávku upraviť, tovar, ktorý sa vám nepozdáva neprevziať alebo nový tovar doplniť z aktuálneho vybraného voľného sortimentu skladom. Do nášho prirodzene vetraného dreveného domčeka, ktorý slúži ako sklad a predajňa zároveň a v teplých letných dňoch bude ochladzovaný klimatizáciou, vstupuje vždy len jeden zákazník, čiže odporúčaný odstup a voňavý čerstvý vzduch je u nás samozrejmosťou.

Ak by ste náhodou mali mať cestu okolo nás až v čase, kedy tu z akéhokoľvek dôvodu nebude naša obsluha, vieme vám objednaný tovar nachystať do tašky alebo prepravky a umiestniť do uzamykateľnej skrinky, z ktorej si ho vyberiete následne pomocou kódu.

 

UPOZORNENIE - TOVAR Z KATEGÓRIE ZELOVOC NEZASIELAME. JE DOSTUPNÝ IBA NA OSOBNÝ ODBER OBJEDNÁVKY NA ODBERNOM MIESTE V DRIVE-IN ZELOVOCI RASTLINKY.SK ALEBO VO VYBRANÝCH TERMÍNOCH A LOKALITÁCH V RÁMCI BRATISLAVY HO VIEME DODAŤ NAŠIM ROZVOZOM V CENE ŠTANDARDNEJ KURIÉRSKEJ ZÁSIELKY.

na stránku
Položiek: 26

Baklažán, kg

Cena: 2,18 €

Baklažán, ks

Cena: 0,74 €

Bazalka, bal. 100 g

Cena: 3,76 €

Čerstvé jahody, kg

Cena: 8,00 €

Cuketa zelená, kg

Cena: 1,71 €

Cuketa zelená, ks

Cena: 0,50 €

Kaleráb, 70+, ks

Cena: 1,08 €

Kalerábik, ks

Cena: 1,00 €

Mäta, bal. 100 g

Cena: 3,76 €

Tekvica Hokaido, kg

Cena: 4,70 €

Tekvica Hokaido, ks

Cena: 4,70 €

Uhorky nakladačky

Cena: 2,50 €
na stránku
Položiek: 26
Kategórie produktov
Filter produktov

Možnosti nákupu

Kategórie
 1. Zelenina (24)
 2. Drobné ovocie (2)
Cena
 1. 0,00 € - 0,99 € (3)
 2. 1,00 € - 1,99 € (7)
 3. 2,00 € - 2,99 € (8)
 4. 3,00 € - 3,99 € (3)
 5. 4,00 € - 4,99 € (3)
 6. 6,00 € - 6,99 € (1)
 7. 8,00 € a vyššie (1)
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Cena
€0
€9
 • Vysvetlivky
 • Ako správne objednávať?
 • Registrácia pre odber newslettra