+421 2 54651414

Domáce vajcia Bratislava, veľkosť M, bal. 10 ks

Dodávané bal.: veľkosť M, bal. 10 ks

Dodávame od: 24.11.2020

Kód tovaru: 030010

Predaj vajec z dvora sa teší čoraz väčšej obľube. Niet divu, domáce bio vajcia sa s tými z obchodu nedajú chuťou porovnať.
Tu platí dvojnásobne, že nie je vajce ako vajce...tie z našej ponuky nachystáme pre vás od sliepok, ktoré sú chované u nás a tak smelo môžeme vyhlásiť, že ponúkame naoz... Čítať ďalej

Cena tovaru: 2,50 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvýDetaily

Predaj vajec z dvora sa teší čoraz väčšej obľube. Niet divu, domáce bio vajcia sa s tými z obchodu nedajú chuťou porovnať.
Tu platí dvojnásobne, že nie je vajce ako vajce...tie z našej ponuky nachystáme pre vás od sliepok, ktoré sú chované u nás a tak smelo môžeme vyhlásiť, že ponúkame naozaj domáce vajcia z voľného chovu. Nemáme žiadný veľkochov, kde sú sliepky natlačené jedna na druhej.
Kladný vzťah k rastlinám a všeobecne k prírode uplatňujeme aj pri chove naších domácich sliepočok a verte tomu, že to na chuti ich vajíčok naozaj je poznať...


Využite príležitosť zakúpiť si domáce vajcia priamo v Bratislave.


UPOZORNENIE - TOVAR Z KATEGÓRIE ZELOVOC NEZASIELAME. JE DOSTUPNÝ IBA NA OSOBNÝ ODBER OBJEDNÁVKY NA ODBERNOM MIESTE V DRIVE-IN ZELOVOCI RASTLINKY.SK ALEBO VO VYBRANÝCH TERMÍNOCH A LOKALITÁCH V RÁMCI BRATISLAVY HO VIEME DODAŤ NAŠIM ROZVOZOM V CENE ŠTANDARDNEJ KURIÉRSKEJ ZÁSIELKY.

Ďalšie informácie

Cena 2,50 €

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzia na produkt: Domáce vajcia Bratislava, veľkosť M, bal. 10 ks

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Hodnota
Cena

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').