+421 948 199 109

O nás - Rastlinky.sk

Rastlinky.sk - Toto sme my

alebo 21 dôvodov prečo dobre urobíte, ak rastlinný materiál nakúpite u nás

1)      Už vyše 20 rokov robíme všetko pre to, aby sme vedeli zákazníkom dodať kvalitný rastlinný materiál za dobrú cenu. Široký výber kvalitných rastlín za dobrú cenu.

2)      Sme online záhradníctvo s mnohými spokojnými klientmi, ktorých dobrá skúsenosť s nami sa prejavuje aj v tom, že podľa nášho posledného prieskumu až 98,5% z nich odporučilo nákup u nás svojim priateľom a známym.

3)      Väčšina je spokojná so všetkými položkami, čo sme im dodali.

4)      Mnohí zákazníci práve po dobrej skúsenosti s kvalitou nami dodávaných rastlín opakovane zadávajú objednávku v našom eshope Rastlinky.sk

5)      Dodávame široký sortiment kvalitných semien, cibúľ kvetov, krásnych muškátov a iných kvetov na balkón, ruží, jahôd, trvaliek, okrasných drevín …

6)      Všetkému dodávanému rastlinnému materiálu garantujeme ujatie a zákazníci tak platia iba za to, čo normálne rastie a prináša spokojnosť.

7)      Tovar, ktorý často inde nie je dostupný, dodávame vždy vo vhodnom čase na výsadbu buď kuriérom alebo aj formou osobného odberu na našej prevádzke v Bratislave.

Prečo nakúpiť u nás - Rastlinky.sk

8)      Objednávku je možné kedykoľvek pred expedíciou upraviť, rastliny do nej pridať či ubrať, alebo aj objednávku zrušiť, ak sa z akéhokoľvek dôvodu plánovaná výsadba z našich rastlín nemá konať.

9)      Druhy, ktoré sú zverejnené na našom webe, ich vyobrazenia a popisy v maximálne možnej miere charakterizujú rastliny, ktoré možno v dobrých podmienkach dopestovať.

10)  Spokojnosť zákazníkov s kvalitou rastlín pri dodaní a následnom pestovaní je pre nás dôležitá.

11)  Rastliny, ktoré chcete pestovať, sa dajú jednoducho vyhľadať a objednať v pohodlí domova či počas prestávky v práci.

12)  Krásne kvety začínajú už pri zdravých mladých rastlinách, ktoré sa dobre ujmú na novom stanovisku.

13)  Balenie rastliniek prispôsobujeme ich charakteru a citlivé druhy sú prepravované v špeciálnych obaloch z recyklovaného PET materiálu, aby nedošlo k ich potlačeniu.

14)  Mnohoročná skúsenosť s balením a dodávaním rastlín zásielkovou formou je zárukou, že vieme kvalitne doručiť aj krehkú sadenicu paradajky v kvetináči, stovky sadeníc na živé ploty, trvalky či kry v kvetináčoch aj vyrastený solitérny strom.

O nás - online záhradníctvo Rastlinky.sk

15)  Pred zadaním objednávky, ako aj po výsadbe, je možné u nás využiť online odborné poradenstvo záhradných architektov i ovocinárov.

16)  Pri osobnom odbere je možné dôkladne prezrieť nachystané rastliny a bez akýchkoľvek výčitiek svedomia prípadne aj neprevziať tie, ktoré si zákazníčka alebo zákazník predstavuje inak.

17)  Rýchlosť dodania závisí od obdobia, v ktorom si zadáte objednávku. Robíme všetko pre čo najrýchlejšie dodanie, ale kvalita rastlín a výber sortimentu za dobrú cenu má u nás prioritu pred rýchlosťou dodania.

18)  Sme pre zákazníkov k dispozícii v pracovných dňoch od 8. do 17. hod. na našej online podpore. Zákaznícky servis vybavuje na mailové otázky štandardne v lehote do 24/48 hodín.

19)  Informácie o novinkách v našom sortimente a aktuálne správy o expedovaných druhoch rastlín získajú zákazníci v pravidelnom týždennom mailingu. Zaujímavé rady, tipy a operatívne informácie zverejňujeme pravidelne aj na facebookovej stránke.

20)  Na rastlinkovom blogu sú k dispozícii užitočné články, návody na pestovanie, zaujímavosti a rady do záhrady, ktoré sme publikovali v posledných ôsmich rokoch.

21)  Naši odborne vyškolení pracovníci radi pomôžu s riešením návrhu záhrady alebo vhodnou kombináciou nenáročných trvaliek, kvitnúcich ako aj stálozelených rastlín do nádob.


Staňte sa aj Vy našou spokojnou zákazníčkou alebo spokojným zákazníkom!


Neexistujúce rastliny Hľadáte rastliny Aj toto sme my Ako objednávať Katalóg 3D plánovanie záhrady Termín zadania objednávky Osobný odber Balenie rastlín

Prevádzkovateľ :

Ing. Erich Seemann - FLORA EXOTIKA, Tajovského 19, 811 04 Bratislava, IČO 37561391, DIČ SK1020163848


Máte otázku? Kontaktujte náš zákaznícky servis.