+421 2 54651414

Kto sme?FÉROVÉ ONLINE ZÁHRADNÍCTVO

Naša zásielková služba rastlín pôsobí na Slovensku síce už 20 rokov, ale aj podľa posledného prieskumu zameraného na spokojnosť existujúcich klientov sme zistili, že aj medzi vernými klientami je stále veľká pravdepodobnosť, že nás nemusíte poznať, alebo poznať dôkladne, radi by sme sa Vám predstavili pomocou štyroch kliknutí.

Našim zákazníkom dodávame kvalitný rastlinný materiál od vybraných slovenských, českých, poľských, maďarských, holandských, nemeckých a francúzskych pestovateľov. Poskytujeme tiež odborné poradenské, realizačné a servisné služby súvisiace s interiérovou a exteriérovou zeleňou. V kontakte sme s najlepšími odborníkmi v tejto problematike na Slovensku.

Sústreďujeme sa na spoluprácu prevažne s drobnými hobby pestovateľmi a našim cieľom je atraktívny vzhľad a bohatá úroda ich záhrad a balkónov. Iba vtedy môžeme byť spokojní, keď naši zákazníci dosahujú pestovateľské úspechy a ciele vo svojich záhradách a na balkónoch.

 

 


NAŠE SLUŽBY


- bezplatné poradenstvo ohľadom vhodných rastlín pre začínajúceho pestovateľa

- bezplatné odporúčanie rastlín do konkrétnej časti Vašej záhrady. Návrh záhrady za férovú cenu. (Viac info tu)

- bezplatné konzultácie s pokročilejšími pestovateľmi pri dosahovaní ich pestovateľských úspechov v okrasnej, úžitkovej i balkónovej záhradke

- bezplatné konzultácie a poradenstvo s majiteľom pred zakladaním novej alebo prerobením existujúcej záhrady

- zasielanie pravidelných tipov pre okrasnú, úžitkovú a balkónovú záhradku emailom (viac info tu)

- dodávka kvalitného rastlinného materiálu od dôkladne vybraných pestovateľov a šľachtiteľov so zárukou 100% spokojnosti, garanciou najnižšej ceny a poskytovaním vernostných zliav

- individuálne ceny pre objednávky rastlinného materiálu nad 150 eur

- jednorázová alebo pravidelná odborná údržba záhrad a interiérovej zelene v Bratislave a okolí v zaujímavých cenách

 

 

ZDROJE NAŠICH NOVINIEK

PRE PESTOVATEĽOV


Pravidelne koncom januára navštevujeme najväčší európsky rastlinný veľtrh IPM Essen v Nemecku, v septembri zas záhradnícky veľtrh v talianskej Padove, sme v kontakte s poprednými európskymi šľachtiteľmi a pestovateľmi, a preto Vám medzi prvými vieme dodať zaujímavé novinky uvádzané na trh.

Uhádli by ste, že...

- naši holandskí dodávatelia cibuľovín pestujú cibule na viac než 35 ha pôdy od roku 1910 a ročne dodajú na trh viac ako 4,5 mil. rezaných tulipánov?

- novinky rastlín na balkón a terasu v našom sortimente pochádzajú od popredných svetových šľachtiteľov, ktorí ročne vyprodukujú 120 mil. mladých rastlín v 11 ha skleníkov v Európe

- okrasné stromy, kry a trvalky vyberáme pre Vás zo špecializovaných, prevažne stredoeurópskych škôlok. Spolu pestujú rastliny na viac ako 13 ha voľnej plochy a ročne dodajú na trh cez 6 mil. rastlín?

- naše ovocné stromy a kry pochádzajú iba od certifikovaných pestovateľov s garantovanou pravosťou odrôd?

BalkonSPOLU ROBÍME

SVET KRAJŠÍ

 

DROBNÁ ŠTATISTIKA

V roku 2019 naši zákazníci vysadili viac ako ...

6 460 balení semien letničiek a zeleniny
 
120 000 cibúľ a hľúz kvetov

13 900 okrasných stromov a krov

42 400 balkónových rastlín do hrantov

17 200 ovocných stromov a krov

26 600 trvaliek a tráv

Od roku 2001 sme obslúžili viac ako 130 000 jedinečných zákazníkov. Mnohí z nich naše služby využívajú pravidelne a opakovane počas jarnej aj jesennej časti sezóny. Sme presvedčení, že ak nás po prečítaní informácií na webe či komunikácii s nami prostredníctvom online podpory lepšie spoznáte, rozhodnete sa správne vyskúšať nás a vysadíte si niečo od nás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie užitočné informácie o nás:

- Neexistujúce rastliny u nás nekúpite - aj keď ich niekedy omylom dodáme. Cielené zavádzanie pestovateľov konkurenciou vs. neúmyselný ľudský omyl našej expedície.

- Hľadáte rastlinu - rôzne spôsoby vyhľadávania tej správnej rastliny, ktorú chcete pestovať. Vybavovaniu objednávok sa venujú kapitoly - Dodanie naraz, Počasie, Termín zadania objednávky, Informácie o jednotlivých krokoch pri vybavovaní objednávky resp. o možnosti doplniť svoju objednávku

Termín zadania objednávky vs. termín vybavenia objednávky

- Tipy pre pestovateľov - bezplatné informácie z oblasti, ktorá Vás záujemá priamo na Váš email. Výber článkov z blogovej sekcie spolu s odporúčaniami na  obľúbené rastliny

- Pomáhame druhým - poskytujeme mnoho bezplatných služieb pre pestovateľov a ani dobrovoľnícke aktivity nám nie sú cudzie

- Ako objednávať - základný manuál pre správne zadanie objednávky v našom eshope. Prečo sa oplatí registrovať a postup zadania objednávky krok po kroku.

- 3D plánovanie záhrady - návrh časti alebo kompletnej záhrady.

Poštovné - poplatky za doručenie a formu úhrady

Vysvetlivky skratiek používaných pri položkách v eshope

Záhradné centrum - užitočné informácie v prípade uprednostnenia osobného odberu u nás

- Balenie rastlín - Prečo je recyklovaný plast najlepšou voľbou pri expedovaní rastlín.

Máte otázku? Želáte si bližšie informácie ohľadom niektorých služieb či poskytnutých informácií? Kontaktujte náš zákaznícky servis.